Родное училище мое!

Архив октября, 2023

Військові ліцеї України

Фільм 1994 року про військові ліцеї України знято за безпосереднього керівництва Почесного президента ВГО "Кадетська співдружність" полковника Віктора Івановича Яцини (КВОКУ 1972 г.в.). На той час Віктор Іванович обіймав посаду начальника навчального відділу Київського військового ліцею ім. Івана Богуна. Фільм знятий студією "Київнаукфільм" у найкращих традиціях радянської кінодокументалістики. Зйомки проходили у Києві (ліцей ім. І. Богуна) та у Чернігові (ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою – колишнє Чернігівське вище військове авіаційне училище льотчиків). Справжній шедевр для всіх кадет та військових ліцеїстів, незалежно від країни проживання.

Національний реєстр рекордів України 2022

Позавчора в несподіваному місці мені подарували книгу "Національний реєстр рекордів України 2022". Почав гортати сторінки - всяких рекордів багато. І вже наприкінці побачив Сашка Шкідченка з його гігантами-овочами. :good: Овочі були вирощені задовго до книги, і в блозі був репортаж про це, але теплі спогади нахлинули про цю світлу людину, яку я знав особисто.

Новий старий сайт

Давно хотів, але сьогодні все вийшло – поєднання основного сайту з блогом. Залишилося ще робота з налагодження посилань на внутрішні сторінки сайту, але незабаром закінчу цю роботу, тому дуже швидко все стане повністю функціонально :)

Мені подобається, насолоджуйтесь: 2 в 1 :)